Sun Clinic O nas Izabela Grabowska – Fighiera
Izabela Grabowska - lekarz stomatolog, endodonta

Współzałożycielka
Lekarz stomatolog endodonta
Izabela Grabowska - Fighiera

Nazywam się Izabela Grabowska-Fighiera jestem współzałożycielką centrum stomatologicznego Sun Clinic, które znajduje się w Płocku przy ul. Słonecznej 3. Pochodzę z rodziny lekarskiej, więc medycyna zawsze była dla mnie naturalnym kierunkiem rozwoju. Można powiedzieć że zamiłowanie do medycyny mam w genach. Od dziecka medycyna była moją pasją, dlatego zdecydowałam się studiować stomatologię na Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie uzyskałam dyplom. Po ukończeniu studiów postanowiłam skoncentrować się na prowadzeniu własnej praktyki lekarskiej, co robię z wielką radością od wielu lat. Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych.

Jako stomatolog praktykujący od wielu lat w Płocku, zawsze dążyłam do doskonalenia swoich umiejętności. Regularnie zdobywam wiedzę na temat najnowszych osiągnięć w stomatologii, poprzez udział w licznych konferencjach naukowych oraz kursach praktycznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Najwięcej uwagi poświęcam na podnoszenie swoich kwalifikacji w dziedzinach takich jak endodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka oraz okluzja i projektowanie uśmiechu. Dzięki temu jestem w stanie zapewnić pacjentkom i pacjentom kompleksową i wysokiej jakości opiekę stomatologiczną.

Endodoncja mikroskopowa jest jednym z obszarów, mojej specjalizacji. Dzięki zastosowaniu mikroskopu mogę dokładnie diagnozować i leczyć choroby miazgi zęba. Stomatologia estetyczna to kolejna dziedzina, w której posiadam duże doświadczenie. Wykonuję skomplikowane odbudowy protetyczne, wykorzystując nowoczesne techniki i materiały. Wykorzystuję licówki porcelanowe, korony pełnoceramiczne, mosty i protezy bezklamrowe, dbając o jak najbardziej naturalny wygląd i funkcjonalność uzębienia. Wszystko po to aby przywrócić pacjentom zdrowy, piękny i naturalny uśmiech.

W 2015 roku ukończyłam Curriculum Endodontyczne, co pozwoliło mi poszerzyć wiedzę i umiejętności w dziedzinie endodoncji. Zrealizowanie cyklu kursów pozwoliło mi nie tylko pogłębić wiedzę i umiejętności z zakresu endodoncji, ale również świadczy o moim zaangażowaniu i dążeniu do doskonalenia się w tej dziedzinie stomatologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, co dodatkowo potwierdza mój profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój tej specjalizacji. Członkostwo umożliwia mi śledzenie najnowszych trendów i postępów w tej specjalizacji oraz gwarantuje mi stałą wymianę doświadczeń i kontakt z innymi specjalistami w tej dziedzinie.

Mimo intensywnego harmonogramu pracy jako dentysta dziecięcy, zawsze znajduję czas na odpoczynek i spędzanie czasu z rodziną. W wolnych chwilach uwielbiam podróżować razem z najbliższymi, czerpać radość ze wspólnego gotowania i czytania książek. Dzięki takim chwilom mogę odetchnąć od codziennych obowiązków i naładować baterie. Dbanie o równowagę między pracą a życiem prywatnym, wpływa pozytywnie na moje relacje z pacjentami i umożliwia udzielanie im kompleksowej opieki.

Przychodząc na wizytę do mojego gabinetu przekonasz się że da się połączyć profesjonalizm z empatią i dbałością o estetykę, a spotkanie z dentystą nie musi być traumatycznym doświadczeniem.